Etat Pur – Pure Active Peptide 4 Pro-Collagen

Cildinin istediğin kadar pürüzsüz, mimik çizgisiz ve dolgun görünmediğinden şikayetçiysen yalnız değilsin. Mükemmel bir cilt herkesin hayalidir ancak yaş almaya bağlı olarak kırışıklıklar ve mimik bölgelerinde çizgiler oluşması da çok doğal bir süreçtir. Genç ciltler oldukça canlı, dolgun ve parlak görünür. Zaman geçtikçe vücut kolajen üretimini azaltır, bu da cilt üzerinde çizgilere, kırışıklıklara ve renk … Continue reading “Etat Pur – Pure Active Peptide 4 Pro-Collagen”

Devamını okuyun

Etat Pur – Pure Active Hyaluronic Acid

Etat Pur Pure Active konsantre bakım serisinin en etkili konsantre bakım ürünlerinden biri olan Pure Active Hyaluronic Acid 15 ML ile cildini yenileyerek sıkılaştırmaya ve ince kırışıklık görünümünü azaltmaya hazır mısın? Hyaluronik Asit Nedir? Hyaluronik asit – HA, vücudun bağ dokusunda, ciltte ve gözlerde bulunan jel benzeri bir malzemedir. Vücudumuz doğal olarak HA üretir. Ancak … Continue reading “Etat Pur – Pure Active Hyaluronic Acid”

Devamını okuyun

Yaşlanma Belirtilerine Karşı Tüyolar

Deride yaşlanma belirtileri, insan yaşamının fizyolojik sürecinin getirdiği en doğal cilt değişiklikleri arasında yer alır. Yaş grubuna bağlı olarak farklı şekillerde ortaya çıkan yaşlılık belirtileri, genetik yatkınlığa göre de değişiklik gösterir. İnsan vücudunda bulunan ve cilde gençliğini kazandıran kolajen, hyaluronik asit gibi maddeler 20’li yaşların ortalarından itibaren azalır ve bu durum da yaşlılık belirtilerinin yavaş … Continue reading “Yaşlanma Belirtilerine Karşı Tüyolar”

Devamını okuyun