Parlama Karşıtı – Etat Pur Pure Active Zinc Gluconate %3

Cilt yüzeyinde bulunan akneler ve fazla sebum, cildin kusurlu bir görünüm sergilemesine sebep olabilir. Akne ve sivilceler, cildin en üst tabakasında bulunan kıl köklerinin ya da yağ bezlerinin tıkanmasıyla ortaya çıkar ve cilt yüzeyinde pürüzlü bir görünüm oluşturur. Cildin doğal seviyeden daha fazla sebum üretmesi de gözenekleri tıkayabilir. Bu tıkanıklıklar kısa süre içerisinde bakterilerle temas … Continue reading “Parlama Karşıtı – Etat Pur Pure Active Zinc Gluconate %3”

Devamını okuyun

Sivilce ve Siyah Noktalara Etat Pur-Pure Active Salicylic Acid %2 ile Son Verin!

Asit içerikli cilt serumu seçeneklerinin en çok tercih edilenlerinden biri; cildin eksfoliye olmasına, sivilcelerin tedavi edilmesine ve gözeneklerin birikintilerinden arınmasına yardımcı olan salisilik asit içerikli ürünlerdir. Salisilik asit, %0.05 ile %2 arasında değişen konsantrasyonlarda cilt bakım ürünlerinde yer alan bir aktif bileşendir. Etat Pur, salisilik asit gibi etkili aktif bileşenleri saf ve konsantre bakım formülleri … Continue reading “Sivilce ve Siyah Noktalara Etat Pur-Pure Active Salicylic Acid %2 ile Son Verin!”

Devamını okuyun

Karma, Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlerde Yüz Bakımı

Karma, Yağlı ve Akneye Eğimli Ciltler için Yüz Temizleme Yüz temizleme işlemine başlamadan önce, ilk olarak cilt tipine uygun bir makyaj temizleme suyu kullanabilir ve cilt temizleme aşamasına etkili bir başlangıç yapabilirsin. Bu işlem, makyaj parçalarını cildinden tam olarak arındırman açısından büyük önem taşır. Makyaj temizleme suları, makyaj malzemelerinin içeriklerine özel olarak hazırlanmaları sebebiyle hızlı … Continue reading “Karma, Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlerde Yüz Bakımı”

Devamını okuyun

Akne Karşıtı Bakım

Günümüzde, ciddi ve sorun yaratan aknelerin ortadan kaldırılması için en etkili tedavi yöntemi oral izotretinoin kullanımıdır. Yalnızca ciddi durumlarda kullanılan bu tedavi uzun süre devam edilmesi gereken zorlu bir süreçtir ve pek çok yan etkiye neden olabilir.

Devamını okuyun