Parlama Karşıtı – Etat Pur Pure Active Zinc Gluconate %3

Cilt yüzeyinde bulunan akneler ve fazla sebum, cildin kusurlu bir görünüm sergilemesine sebep olabilir. Akne ve sivilceler, cildin en üst tabakasında bulunan kıl köklerinin ya da yağ bezlerinin tıkanmasıyla ortaya çıkar ve cilt yüzeyinde pürüzlü bir görünüm oluşturur. Cildin doğal seviyeden daha fazla sebum üretmesi de gözenekleri tıkayabilir. Bu tıkanıklıklar kısa süre içerisinde bakterilerle temas … Continue reading “Parlama Karşıtı – Etat Pur Pure Active Zinc Gluconate %3”

Devamını okuyun

Sivilce ve Siyah Noktalara Etat Pur-Pure Active Salicylic Acid %2 ile Son Verin!

Asit içerikli cilt serumu seçeneklerinin en çok tercih edilenlerinden biri; cildin eksfoliye olmasına, sivilcelerin tedavi edilmesine ve gözeneklerin birikintilerinden arınmasına yardımcı olan salisilik asit içerikli ürünlerdir. Salisilik asit, %0.05 ile %2 arasında değişen konsantrasyonlarda cilt bakım ürünlerinde yer alan bir aktif bileşendir. Etat Pur, salisilik asit gibi etkili aktif bileşenleri saf ve konsantre bakım formülleri … Continue reading “Sivilce ve Siyah Noktalara Etat Pur-Pure Active Salicylic Acid %2 ile Son Verin!”

Devamını okuyun

Karma, Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlerde Yüz Bakımı

Karma, Yağlı ve Akneye Eğimli Ciltler için Yüz Temizleme Yüz temizleme işlemine başlamadan önce, ilk olarak cilt tipine uygun bir makyaj temizleme suyu kullanabilir ve cilt temizleme aşamasına etkili bir başlangıç yapabilirsin. Bu işlem, makyaj parçalarını cildinden tam olarak arındırman açısından büyük önem taşır. Makyaj temizleme suları, makyaj malzemelerinin içeriklerine özel olarak hazırlanmaları sebebiyle hızlı … Continue reading “Karma, Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltlerde Yüz Bakımı”

Devamını okuyun

Karma, Yağlı ve Akneye Eğimli Ciltler İçin Makyaj Temizleme

Cildin karma, yağlı ya da akneye eğilimli mi? O hâlde makyaj çıkarma işleminin ne denli zor olduğunu bilirsin. Bakımı ve temizliği en zor olan cilt tiplerinden olan yağlı ve karma ciltlerin özenli bir şekilde temizlenmemesi durumunda akneler, çeşitli kızarıklık ve sivilcelenmeler, küçük kabarcıklar, yoğun siyah nokta görünümü, gözeneklerin genişlemesi gibi cilt problemleri baş gösterebilir. Bu … Continue reading “Karma, Yağlı ve Akneye Eğimli Ciltler İçin Makyaj Temizleme”

Devamını okuyun