İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İçeriklerimiz

Etat Pur olarak size en iyi ürünleri sunmak için kozmetikte standart uygulamanın ötesine geçiyoruz. Cilt bakım ürünlerimizin her bir bileşenini titizlikle seçiyoruz. Kozmetikte yaygın olarak kullanılan 30.000 bileşenden sadece saflığı, cilde uyumu ve güvenirliği yüksek 300 bileşeni seçiyoruz.

ETAT PUR’ A GÜVENMENİZ İÇİN 10 İYİ NEDEN

 1) İzlenebilirlik

Her zaman ürünlerimizde formalin, çözücü, böcek ilacı, ağır metal, bisfenol A ve diğer istenmeyen maddelerin kalıntılarını kontrol ediyoruz. Bu, cildinizin sağlığı için yüksek derecede güvenlik sağlar.

2) Saygı

Formüllerimiz cilt için gereksiz ve en önemlisi cildinize veya çevreye zarar verebilecek hiçbir şey içermez. Bu, bedenlerimize, cildimize ve gezegenimize mutlak bir saygı göstergesidir.

Ürünlerimizde aşağıdaki malzemeleri kesinlikle kullanmayız:

Şüpheli koruyucular: Parabenler, fenoksietanol, metilizotiazolinon, klorfenesin, Propilen glikol ve PEG, Silikon, Mineral yağlar ve hidrokarbonlar, Sodyum lauret sülfat, BHT – BHA, EDTA, Lanolin veya diğer herhangi bir hayvansal ürün, Yapay renklendiriciler, Akrilatlar

Tercih ettiğimiz bileşenler:

Bitkisel yağlar (zeytin, jojoba, ayçiçeği, pirinç kepeği),

Sebze ezmeleri (mango, shea, mimoza mumu),

Bitkisel gliserin,

İzodermik Su®; cildin kendi suyuyla mükemmel bir uyum içinde

Doğal emülgatörler,

Bitki bazlı temizleyiciler (kayısı veya kuru erik çekirdekleri),

Alerjen içermeyen koku,

Nanoparçacık içermeyen mineral güneş kremleri.

3) Fayda

Cildinize sadece ihtiyaç duyduğu kadarını vermek için Saf Biyomimetik Cilt Bakım Ürünleri ve Saf Konsantre Aktif Bileşenler olmak üzere iki ana ürün serisi oluşturduk. Bu ürünler, cildinize gereksiz bileşenler ile aşırı uygulama yapmamanızı sağlar.

4) Yüksek Tolerans

Saf Biyomimetik Cilt Bakım Ürünlerimiz, cilt tarafından tanınabilen ve uyumlu şekilde emilebilen besin maddelerinden oluşur. Bu, en hassas ciltler için bile yüksek derecede toleransı, nemliliği, beslenme ve koruma açısından yüksek performansı garanti eder

5) Etkinlik

Tüm saf aktif bileşenlerimiz en etkili oranda konsantre edilir. Bu, tüm cilt endişelerimize bakım yapmak için yüksek oranda etkinliği sağlar.

6) Kalite

Her ürünün üzerinde üretimden sonra, satışa sunulmadan önce sıkı kalite kontrolü yapıyoruz: Ortalama olarak 125 kontrol yapılır. Bu da aldığınız her ETAT PUR ürününün, kusursuz ve tutarlı bir kalitede olmasını sağlar.

7) Uzmanlık

Tüm ürünlerimiz biyoloji, biyokimya, toksikoloji ve dermatoloji uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Bu, cilt bakım ürünlerimizin her zaman en son bilimsel gelişmeler doğrultusunda geliştirilmesini sağlar.

8) Güvenilirlik

Tüm ürünlerimiz hassas ciltlerde dermatolojik ve oftalmolojik olarak (gerektiği durumlarda) test edilmiştir. Bu, cilt bakım ürünlerimizin en hassas ve duyarlı ciltler için bile uygun olmasını sağlar.

9) Etik

Hiçbir ürünümüz veya içerdikleri bileşenler yürürlükteki Avrupa Kozmetik Yönetmeliği tarafınca hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

10) Sürdürülebilirlik

Bileşenlerimizi sürdürülebilir kalkınma, adil ticaret ve sürdürülebilir tarıma bağlı tedarikçilerden tedarik ediyoruz. Tüm ürünlerimizi Aix-en-Provence fabrikamızda üretiyoruz. Bu, ekolojik ayak izimizi yönetmemizi sağlıyor.