İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Etat Pur İnovasyonu

Biyomimetik Cilt Bakım Ürünleri: Cilt ile Mükemmel Uyum

Etat Pur, kozmetik dünyasına yenilikçi bir bakış açısı sunuyor: dünya çapında patentli, evrensel biyomimetik cilt bakım ürünleri serisi cildin doğal işleyişinden ilham alan benzersiz bir yaklaşım ile tasarlandı. Etat Pur olarak sunduğumuz Biyomimetik Cilt Bakım ürünleri cilt ile mükemmel uyumlu yüksek derecede saf bileşenlerden oluşur ve cilde sadece ihtiyaç duyduğu kadarını sağlar. (Patentli Biomimetic Innovation®). Biyomimetik Cilt Bakım Ürünlerimiz (temizleyiciler, nemlendiriciler, ve güneş koruyucular) en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur. Cildin yaşlanmasını önlerken aynı zamanda cildi korur, güzelleştirir ve biyolojik dengesini korumasına yardımcı olur.

Pure Active Serisi: Cilt Endişeleriniz için Hedef Odaklı ve Kişiselleştirilmiş Çözüm

Biyomimetik Cilt Bakım Ürünlerimize ek olarak, tüm sorunlarınıza etkili bir şekilde çözüm sunan Pure Active serisi oluşturduk. Pure Active ürünleri doğru oranda konsantre edilmiştir ve patentli IN-SKIN® teknolojisi sayesinde hücrelerin kalbinde etki eder. Her bir Pure Active cildin ihtiyacı olan yerde emilir ve cilt sorunlarınızı hedefler. Böylece cildinize sadece ihtiyacı olduğu bakımı uygulayabilirsiniz. Birkaç damla Pure Active nemlendirici kreminizi uygulamadan hemen önce yeterlidir.Test

ÖZEL CİLT BAKIM RUTİNİNİZİ BULUN

Biyomimetik Cilt Bakım Ürünleri ve Pure Active ürünlerini birlikte kullanarak, sizlere kişiselleştirilmiş bir cilt bakım rutini sunuyoruz. Ürünlerimiz ile sunduğumuz sayısız farklı kombinasyonda cilt bakımı sayesinde cilt tipi, yaş, çevre ve yaşam tarzından bağımsız olarak bireysel ihtiyaçları kişiselleştirilmiş bir şekilde karşılıyoruz.

ETAT PUR İLE YENİ BİR YAKLAŞIMI KEŞFEDİN

  1. En sevdiğiniz doku/yapı ile cildinizi temizleyin.
  2. Cilt endişenize göre yalnızca bir veya daha fazla Pure Active uygulayın (sadece gerekiyorsa).
  3. Daha sonra cildinize ve isteğinize en uygun nemlendirici kremi uygulayın.
  4. Son olarak, cildinizi günlük olarak UV ışınlarına karşı koruyun.